O nás

HURICAN TÍM - Hurican tvorí tím mladých zanietených ľudí z prostredia informačných technológii, pre ktorých je práca s počítačmi ich hobby. RÝCHLO RASTÚCA - sme dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou na trhu počítačových služieb.
SERVIS DOMÁCNOSTÍ - v oblasti servisu počítačov pre domácnosti je Hurican najväčším hráčom na Slovenskom trhu, o čom svedčí aj najvyšší počet servisných zásahov. SERVIS MALÝCH A STREDNÝCH FIRIEM – Hurican sa stáva aj spoľahlivým zmluvným partnerom malých a stredných firiem v oblasti komplexnej správy počítačov.
AUDIO-VIDEO SLUŽBY – ambíciou Huricanu je vyplniť medzeru na trhu audio-video služieb, a to najmä v segmente domácností a malých firem. RÝCHLOSŤ – našou prioritou je poskytovať promptné služby, ktoré sú zabezpečované aj prostredníctvom mobilných technikov v teréne.
PROFESIONALITA – snahou spoločnosti Hurican je vybudovať osvedčenú značku kvalitných služieb s profesionálnym prístupom k zákazníkom. DOSTUPNOSŤ – chceme byť blízko k našim zákazníkom, preto máme pobočky vo všetkých krajských mestách na Slovensku a zberné miesta vo všetkých okresných mestách. Naša výjazdovka pôsobí vrámci celého Slovenska.
PARTNERSTVÁ – sme exkluzívnym servisným partnerom pre zákazníkov spoločnosti NAY Elektrodom a partnerom v oblasti servisu pre spoločnosti GTS, SWAN, Slovanet a Telekom.