Hurican portal
Vzdialená podpora
Vybrané referencie

Na začiatku spolupráce sme okamžite zaznamenali zlepšenie v správe našej serverovej infraštruktúry a správy zariadení. Hlavne oceňujem odborný prístup a snahu zlepšovať procesy, prichádzanie s návrhmi riešení. Spoločnosť Hurican preto odporúčam.

Filip Moravčík

Senior manažér IT

Ako poradenská spoločnosť potrebujeme stabilného partnera, ktorý zvládne naše tempo. Po náročnom počiatočnom nastavovaní kompetencii sme v Huricane našli oporu, ktorá dokáže udržať naše tempo. Hurican vie zvládnuť hektiku s efektivitou a proaktívne navrhnúť riešenia. Aj napriek tomu, že nesedia s nami v jednej kancelárii sú vždy ochotní či už na dialku alebo osobne pomôcť kolegom s ich problémom. Ich riešenia sú pragmatické, rýchle a za rozumnú cenu.

Mária Grešová

Finance & Administration Manager

Dlhšie sme váhali presunúť IT správu pod externú firmu, ale nakoniec vzhľadom k rozsahu poskytovaných služieb a kvalite riešenia, ľutujeme že sme tak nespravili už pred piatimi rokmi.

Ing. Róbert Dubravec

CFO

Spoločnosť Hurican Systems prevzala naše IT vybavenie v náročnej situácii a napriek tomu proces zvládli. Na ich práci si ceníme najmä vysokú odbornosť v oblasti serverov a sietí a tiež profesionalitu komunikácie pri správe počítačov zamestnancov.

Ing. Michal Kolimár

Riaditeľ strediska distribúcie energií

So spoločnosťou Hurican spolupracujeme už viac než rok. Oceňujem najmä flexibilitu spolupráce, nakoľko technológie, s ktorými pracujeme a inštalujeme sú výnimočné a samotná konfigurácia zariadení nie je jednoduchá. Okrem inštalačných prác nám Hurican zabezpečuje aj support inštalácii na desiatkach prevádzok, vďaka čomu sa môžeme spoľahnúť na včasné riešenie problémov našich klientov.

Miroslav Duda

Production Director

Hurican systems

1500+

realizovaných projektov

3

pôsobíme v troch krajinách

300+

dlhodobých klientov