Audit IT

50+

realizovaných auditov

Čo Vám prinesie spolupráca s nami:

 • Kontrolu stavu IT certifikovanými technikmi s dlhoročnými skúsenosťami
 • Porovnanie s „best practices“
 • Komplexnosť – kontrolu celej infraštruktúry a všetkých nastavení
 • Prezentáciu výsledkov a návrhov na zlepšenie

Audit IT:

 • Kontrola stavu počítačov (hw, sw, licencie, nastavenie bezpečnosti, antivír, firewall, aktualizácie, …).
 • Kontrola stavu serverov (hw, sw, licencie, zabezpečenia, konfigurácie, zálohovania, nastavenia oprávnení a užívateľov, existencia disaster recovery plánu, …).
 • Kontrola stavu siete/serverovne (zabezpečenie siete, wi-fi, vhodné zariadenia, stabilita, sila signálu, sieťové prvky,stav serverovne, kabeláž, UPS, mapa siete, …).
 • Kontrola práce s IT (umiestnenie dát, interné predpisy/postupy pre prácu s IT a firemnými dátami, základné bezpečnostné návyky užívateľov, heslá, odhlasovanie užívateľov, …).

Bezpečnostný audit IT:

 • Analýza aktuálneho stavu bezpečnosti – definované klientom alebo legislatívou.
 • Identifikácia možných rizík a kontrola kvality a efektivity zavedených opatrení.
 • Detailný zoznam zistení a zhodnotenie a klasifikácia možných rizík.
 • Návrh zvýšenia úrovne informačnej bezpečnosti.
Kontakt
Roman Bradiak

Roman Bradiak

senior audit manager
tel: +421 918 990 057
Vybrané referencie

Informačné technológie sú dnes neoddeliteľnou súčasťou života – je absolútne nepredstaviteľné zabezpečiť bez nich efektívny chod firmy. Na druhej strane, pre neodborníka v tejto oblasti môže komunikácia s PC pôsobiť ako groteska, ktorá vôbec nie prekvapujúco, smiechom nekončí. Preto sme starostlivosť a správu IT zverili profesionálom. Ďakujeme Hurican, s Vašimi službami sme spokojní a dôverujeme Vám.

Miriam Srdosova

Financial Controller

So spoločnosťou Hurican spolupracujeme už viac než rok. Oceňujem najmä flexibilitu spolupráce, nakoľko technológie, s ktorými pracujeme a inštalujeme sú výnimočné a samotná konfigurácia zariadení nie je jednoduchá. Okrem inštalačných prác nám Hurican zabezpečuje aj support inštalácii na desiatkach prevádzok, vďaka čomu sa môžeme spoľahnúť na včasné riešenie problémov našich klientov.

Miroslav Duda

Production Director

Společnost Hurican využíváme již několik let. Služby jsou kvalifikované, rychlé. Reagují na naše eventuální problémy obratem a s velkou trpělivostí. Víc takových firem!

RNDr. Zdeňka Halaxová

patentová zástupkyně

Služby společnosti Hurican využíváme již několik let. Se službami této společnosti jsme spokojeni. Zaměstnanci společnosti jsou profesionálové, reagují bezprostŕedne na naše potřeby, navíc sami přicházejí s návrhy na zlepšení. Velmi rác budeme se společností Hurican spolupracovat i v dalších letech.

Mgr. Eduard Kolárik

jednatel

S Huricanem spolupracujeme již 5 let. Za tuto dobu firma dokázala, že je skutečným profesionálem ve správě serverů a HW obecně. Po přeštehování do nové budovy stojíme na síťové infrastruktuře, kterou pro nás Hurican postavil a na míru navrhl serverové řešení. Jsme současně velmi spokojeni s operativním supportem, na který se můžeme spolehnout.

Zdeněk Košárek

IT & Data Processing Manager

S firmou Hurican spolupracujeme už niekoľko rokov. Okrem správy počítačov a serverov pre nás uskutočnili viaceré iné technické projekty, zakaždým s veľmi profesionálnym výsledkom. Takisto veľmi oceňujeme, že v prípade potreby sú ochotný problémy riešiť aj počas sviatkov a víkendov.

Peter Kollárovits

IT manager